۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در پی جان باختن شش نفر از همکاران صنعت برق شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در پی جان باختن شش نفر از همکاران صنعت برق شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
در پی آسمانی شدن شش نفر از همکاران مدیریت برق بخش گلباف، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان طی پیامی این ضایعه را به تمامی هموطنان به خصوص همکاران صنعت برق استان کرمات تسلیت عرض نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، عبدالوحید مهدوی نیا، مدیر عامل این شرکت، طی ارسال پیامی، جان باختن شش نفر از همکاران صنعت برق در شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 

انا لله و انا اله راجعون

 

با نهایت تاسف و تألم خبر درگذشت شش تن از بهترین نیروهای عزیز و تلاشگر شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان که در حین انجام ماموریت و در حال روشن نمودن چراغ منزل هموطنان خود، گرفتار سیل شدند و جان خود را در راه خدمت به مردم از دست دادند، موجب تالم و اندوه فراوان گردید.

بدون تردید ایثارگری و ازخودگذشتگی در راه خدمت به مردم، اجر و پاداشی بسیار بالا را در پیشگاه خداوند متعال به دنبال دارد و تلاش این نیروهای خدوم و جان بر کف تا همیشه در خاطر مردم قدرشناس، باقی خواهد ماند.

 اینحانب مصیبت وارده را به خانواده های همکاران داغدار و تمامی همکاران صنعت برق به خصوص همکاران شرکت توزیع نیروی برق شمال و جنوب و کلیه همکاران صنعت برق استان کرمان، تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه برای عزیزان از دست رفته و صبر و شکیبایی برای خانواده های آنان را از درگاه خداوند بلند مرتبه مسئلت دارم.

 

          عبدالوحید مهدوی نیا

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

تاریخ:
1400/02/14
تعداد بازدید:
313
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه